Szybko żyjesz, szybko jesz, wiec szybko czytaj. Krótkie info znalezione w sieci
Blog > Komentarze do wpisu

Sposób na zarabianie w sieci?

W momencie jak chcesz wyjść z inicjatywą zarabiać w w przestrzeni internetowej, proponujemy Ci najprzód założyć fajnego bloga.
Osoby które mają zamiar zarabiania na stronie z blogiem mamy możliwość polecić całkiem nieodpłatny serwis WordPress.com. Zakładając w tym miejscu konto możemy mieć umożliwioną domenę – z prefiksem wordpress.com plus atrakcyjny panel administratora. Kształtowanie takich możliwości jak na przykład raczej wieloaspektowe menu jest nadzwyczaj banalne. Wspomagające opcje możemy sobie doinstalować za przyczyną widgetów tudzież pluginów.
Jeśliby pożądamy na poważnie zajmować się zapisywaniem, powinniśmy zainwestować we własną nazwę.
Gdy mamy już wykupiony hosting a także domenę, najlepszą alternatywą jest Wordpress.org – oprogramowanie które montuje się na serwerze.
Możliwości są wtenczas o wiele większe niźli w przypadku WordPressa na darmowej domenie. Możemy na przykład wybierać z setek darmowych skórek.
Jeżeli mamy już nieco wiedzy z sfery html i php, to wówczas mamy możność sprawić własną skórkę, albo zastanowić się nad sprawunkiem szablonu. Mimo iż poniesiemy opłaty za hosting a także domenę, wspominane możności konfiguracji witryny są bez mała nie obniżone. Nie sterczy na przeszkodzie przeprowadzenie w tej technologii także obszernej strony internetowej.

piątek, 25 kwietnia 2014, tribart1

Polecane wpisy

Komentarze
pufal
2014/05/05 14:04:28
Obydwa Wordpressy mają całkiem fajne możliwości i co ważne, przy dobrym ustawieniu bloga i pisaniu sensowych artykułów świetnie się pozycjonują.